Joget Workflow açık kaynaklı bir uyulama geliştirme platformudur

 Kolayca ihtiyacınız olan web tabanlı uygulamalar geliştirebilirsiniz.

 1 CRM, IK, Sağlık, Sigortacılık, Finans ve Kamu vs. için süreç odaklı uygulamaları geliştirip kullanın.
2 Uygulamalarız, mobil ortamına uygun geliyor
 3 Uygulamalarınızın süreçlerini otomatize etmek için iş akışları ekleyebilirsiniz
 4 Eklentileri kullanarak kolayca başka uygulamalarla entegre edebilirsiniz
 5 Joget Pazar yerinden hazır uygulamaları indirin ve kendinize göre ayarlayın. Hem daha hızlı öğrenin hem geliştirin.

Yeni Joget ile agile uygulama geliştirebilirsiniz. Joget sadece bir iş akış sistemi değil daha fazlası var, Joget 3.0 dan sonra 4.0 sürümü ile neredeyse hiç kodlama yapmadan Uygulamalar geliştirebilirsiniz. Formlar, Veri & Rapor listeleri, iş akaış süreçleri, kullanıcı ara yüzleri ve Menüleri yetkiler dâhilinde oluşturabilirsiniz. Örneğin, bir CRM uygulaması olarak sadece bir Teklif onay mekanizması yerine bütün bit satış gücü uygulaması geliştirebilirsiniz.

Sunduğu gelişmiş eklenti (plugin) mimarisi sayesinde, Programcılar uygulamaları diledikleri gibi genişletebilirler ve kolayca başka Sistemlerle entegre edilebiliyor.

Yazılım ve Bilişim uzmanları için Joget Workflow

 6 Sadece süreç değil, doğrudan bütün bir Uygulama tek noktadan geliştirin!Bilinen birçok Süreç Yönetim sistemleri ve BPM araçları, tamamen süreç odaklı ve kısıtlı ara yüzleri (sadece inbox, talep ve görevlerden oluşmaktadır) ile karşımıza çıkıyor. Üstelik mevcut intranet veya diğer önemli sistemlerle entegrasyonu bazen istenilen sonuç alınamıyor veya çok kompleks olup deneyimli Programcılara ihtiyaç duyulmakta.Joget Workflow ise, süreçlerinizi dahil tüm uygulamanızı bir Platformda geliştirmenize olanak tanıyor. Süreçlerinizi, Formlarınız, Veri ve Kullanıcı ara yüzlerini bir paket halinde kod kullanmadan kolayca geliştirebilir ve yönetebilirsiniz.Geliştirdiğiniz her bir uyulamaya ait bir yayınlanma ve sürüm kontrolü mevcut.
 7 Dinamik eklenti mimarisi (Plugins)Eklentiler tam anlamıyla her yerde ve her yere göre tasarlayın!Formlar, Veril listeleri,  kullanıcı ara yüzleri tümüne eklentileri destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Örneğin Form objeleri, temaları, veri bağdaştırıcıları vs. hem Java plugin hemde dinamik OSGI eklentileri destekliyor.
 8 Veri yönetimi özelliğiVeri tablolarınızı oluşturabilir, sıralama, sayfa ve filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Dahası Formlarınızı veri dökümleri ile birleştirebilir, CRUD (kayıt aç, oku, güncelle ve sil) fonksiyonları ile Veri operasyonunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 9 Daha görsel, daha çok „tut-ve-sürekle“- Süreç Tasarlayıcısı ile süreçlerinizi tasarlayabilirsiniz.Form Geliştiricisi ile Formları tasarlayabilirsiniz.Veri Geliştiricisi ile Veri tablolarınızı oluşturabilir yönetebilirsiniz.Ekran Geliştiricisi ile kullanıcı ara yüzleri, erişim yetkilerini ve menüleri tasarlayabilirsiniz.
 10 Kolay Ekranlar –Adımı adım ilerleme yönetimi sayesinde interaktif destek veriyoruz
 11 Esnek Formlar –Esnek yerleşim ve çok çeşitli kullanıma hazır Form elemanlarıMobile uygulama desteği

Kurumlar için Joget Workflow

 12 Verimliğiniz ve üretkenliğinizi artırın – İş süreçlerinizi tasarlarken gereksiz adımları tespit ederek süreçlerinizi otomatize edin.Değişen sürelerinizi önce simüle ederek yeni süreçlerinizi hızlıca devreye almanızı sağlayacaktır.
 13 Süreçleriz kontrol altına alın – Süreçlerinizi standardize edebilir ve uygun süreç kontrol prosedürleri hazırlayabilirsiniz.
 14 İhtiyaçlarınıza odaklanın – Yöneticiler artık sürekli bir şeyleri imzalamak ve kontrol etmek etmekle vakit kaybetmeyip daha önemli işleri ile ilgilenebilirler. Oturmuş süreçler, hataları azaltır, müşteri memnuniyeti artırır ve aynı zamanda kurum içerisinde iş ve süreçlerin kalitesinde artırır.
 15 İş süreçleri iyileştirin

Pazarın hızlı değişen beklentilerine hızlı cevap verebilmeniz için süreçleriniz esnek ve değişişime uygun tasarlanması gerekiyor.  İş süreçlerinize odaklanmanız ile bazı karmaşık süreçleri fark edip basitleştirmenize sebep olabilir. Maliyet ve kaynakları verimli kullanmak işletmenin temel amaçlarından biri, o yüzden sürçlerinizi gözetmeli ve gerekli olan her türlü iyileştirmeyi uygulayabilmeniz çok önemlidir.

 16 Kolay kullanım – Özel bir programlama gerektirmeden sanal ortamda sürecinize odaklanın, koşulları belirleyin ve aksiyonları alın. Joget’in öğretici asistanı sayesinde, her türlü karmaşık süreçlerinizin üstesinden geleceksiniz.
 17 Maliyetlerinizi azaltın – Hatalar ve gecikmeler azaldıkça üretkenliğiniz ve hizmet kaliteniz önemli derecede artacaktır. Personeliniz işe süreçlere hızlı adapta olmasına ile, eğitim maliyetleriniz düşürecektir.

Enterprise Fiyatı | Özellikleri  | Birleşen & Teknoloji | indir | Bilgi Bankası |